Promocje
Lavor TAURUS odkurzacz przemysłowy
Lavor TAURUS odkurzacz przemysłowy
3 505,50 zł 2 699,00 zł
LAVOR PRO WORKER odkurzacz dla fachowców
LAVOR PRO WORKER odkurzacz dla fachowców
1 894,20 zł 1 499,00 zł
szt.
Lavor Whisper odkurzacz biurowy
Lavor Whisper odkurzacz biurowy
861,00 zł 699,00 zł
szt.
Lavor SPRINTER automat szorujący sieciowy
Lavor SPRINTER automat szorujący sieciowy
2 300,00 zł 1 699,00 zł
szt.
Lavor DYNAMIC 45E PROMOCJA
Lavor DYNAMIC 45E PROMOCJA
11 266,80 zł 8 999,00 zł
szt.
Lavor COMFORT XXS 66 automat samojezdny
Lavor COMFORT XXS 66 automat samojezdny
42 052,70 zł 33 999,00 zł
szt.
Lavor SCL Quick 36E  PROMOCJA
Lavor SCL Quick 36E PROMOCJA
9 323,40 zł 7 499,00 zł
szt.
LAVOR GV KONE
LAVOR GV KONE
1 574,40 zł 1 249,00 zł
szt.
LAVOR SWL 700ET-zamiatarka bateryjna
LAVOR SWL 700ET-zamiatarka bateryjna
17 601,30 zł 12 999,00 zł
szt.
Lavor COMFORT XS-R1 75 Essential automat samojezdny
Lavor COMFORT XS-R1 75 Essential automat samojezdny
49 335,30 zł 32 999,00 zł
szt.
LAVOR BSW 950M-zamiatarka ręczna
LAVOR BSW 950M-zamiatarka ręczna
3 075,00 zł 2 499,00 zł
szt.
LAVOR Dart 36B PROMOCJA
LAVOR Dart 36B PROMOCJA
14 231,10 zł 10 499,00 zł
szt.
Produkt dnia
TASKI VACUMAT 12+osprzęt PREMIUM
TASKI VACUMAT 12+osprzęt PREMIUM
2 943,40 zł
szt.
SoftCare kwiatowa pianka do mycia rąk
SoftCare kwiatowa pianka do mycia rąk
48,00 zł
szt.
Czy czyszczenie hal i magazynów to wyzwanie? 0
Czy czyszczenie hal i magazynów to wyzwanie?

Utrzymanie czystości rozległych powierzchni, po których przejeżdżają wózki widłowe, wózki paletowe i inne pojazdy, bramy są otwierane. Pakowane i rozpakowywane są wszelkiego rodzaju towary nie jest łatwym zadaniem.

Ręczne zamiatanie miotłami to marnotrawstwo czasu, pracy i pieniędzy, gdy tę samą czynność, z lepszymi wynikami , można wykonać w znacznie krótszym czasie przy użyciu specjalnej maszyny. Do profesjonalnego czyszczenia podłóg o dużych powierzchniach, takich jak magazyny, istnieją bowiem linie produktów, które mają przyspieszyć pracę i zoptymalizować wyniki.

PRZEJDŹ DO PRODUKTÓW DO PROFESJONALNEGO CZYSZCZENIA HAL I MAGAZYNÓW⇒

ZALETY STOSOWANIA PROFESJONALNEGO SPRZĘTU DO PIELĘGNACJI PODŁÓG

Jak już powiedzieliśmy, czysty magazyn na różne sposoby ułatwia i przyspiesza pracę: pierwszy to z pewnością dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pracowników . Mniej kurzu i brudu na ziemi oznacza czystsze powietrze, utrzymywanie magazynu z dala od resztek papieru i opakowań oznacza zmniejszenie prawdopodobieństwa wypadków i przyspieszenie operacji załadunku i rozładunku .

Drugim jest możliwość utrzymania cyklu produkcyjnego, w którym utrzymanie czystości przestrzeni jest zintegrowane z pełnym działaniem firmy. Odkurzacze przemysłowe, zamiatarki i szorowarki do podłóg mogą pracować niezależnie od normalnych czynności magazynowych. Nie wymagają zamykania korytarzy na czas pracy automatu myjącego, są to zwinne i kompaktowe pojazdy, które mogą bezpiecznie pracować bez utrudniania przejazdu wózków widłowych i personelu.

Po trzecie, te operacje mogą być zarządzane wewnętrznie bez uciekania się do zewnętrznej firmy sprzątającej ; jest to zaleta zarówno ekonomiczna, jak i organizacyjna: sprzątanie magazynu nie musi być uzależnione od umów z dostawcami i ustalonych terminów, ale może być zarządzane w okresach małej aktywności obiektu przez już obecną kadrę, jest to ekonomiczne i sprzyja lepszej organizacji pracy.

Profesjonalna gama produktów do utrzymania czystości i do pielęgnacji podłóg spełnia wszystkie potrzeby sektora logistycznego : sprawność poruszania się między korytarzami i regałami magazynowymi, niezawodność i odporność komponentów na warunki , łatwość i bezpieczeństwo użytkowania.

ZALETY AUTOMATÓW SZORUJĄCYCH
Aby podłogi zawsze były czyszczone szybko, a przede wszystkim nie trzeba było czekać na wyschnięcie powierzchni oraz unikać "zamykania" czyszczonego obszaru, profesjonalna szorowarka jest idealnym rozwiązaniem.

Oprócz czyszczenia, automat może zdezynfekować wszystkie rodzaje podłóg, szybko i dokładnie wyczyścić i wysuszyć. Gwarantuje natychmiastowe suche i bezpieczne podłogi, unikając wypadków spowodowanych pozostałościami wody.

Jak działa automat szorująco-zbierający?

Czyszczenie realizowane jest przez obrotowe szczotki tarczowe, które przy pomocy podawanego roztworu detergentu rozpuszczają brud. Pozostałości mycia są następnie zbierane przez ssawkę i natychmiast przenoszone do osobnego zbiornika za pomocą turbiny, pozostawiając podłogę suchą.

W zależności od sposobu obsługi, automaty szorujące dzielą się na:

  • Maszyny prowadzone przez operatora, który podąża za nimi. Maszyny te, niezwykle kompaktowe i łatwe w obsłudze , pozwalają z łatwością sprzątać nawet najmniejsze przestrzenie magazynów takie jak biura, sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne, stołówki oraz ogólnie powierzchnie do 500 metrów kwadratowych.
    Łatwość użytkowania i obsługi pozwala na używanie ich nawet w obecności ludzi, gdzie większa maszyna przeszkadzałaby.

ODKRYJ SAMOJEZDNE AUTOMATY CZYSZCZĄCE⇒

  • Maszyny samojezdne, wyposażone w siedzenie dla operatora i kierownicę do jazdy. Maszyny te z łatwością czyszczą powierzchnie do 12 000 metrów kwadratowych , takie jak magazyny, centra logistyczne, zakłady produkcyjne, supermarkety itp. Dzięki wysokiej wydajności pozwalają na bardzo szybkie czyszczenie i doskonałe wyniki.

ZALETY ZAMIATAREK
Tak jak odkurzacz ułatwia i usprawnia sprzątanie w domu, tak zamiatarka jest idealnym rozwiązaniem do zbierania kurzu i grubych zabrudzeń z dużych podłóg.

Jak działa zamiatarka?

Szczotki boczne przenoszą brud w kierunku centralnej szczotki walcowej, następnie brud jest zasysany i przenoszony do specjalnego pojemnika.
Mniejszy wysiłek i lepsze wyniki niż ręczne zamiatanie mopami nożycowymi, a dodatkowo odsysanie i filtracja eliminuje pozostałości kurzu unoszące się w powietrzu podczas zamiatania.

Zamiatarki dzielą się również na:

  • Zamiatarki ręczne i pchane są kompaktowe i zwrotne, odpowiednie do małych i zastawionych powierzchni. 
  • Mocne i szybkie zamiatarki samojezdne, zdolne do wysokich osiągów na bardzo dużych powierzchniach.

Przy wyborze zamiatarki należy wziąć pod uwagę nie tylko wielkość otoczenia, ale także zasilanie maszyny: do otwartych przestrzeni można wybrać maszynę z silnikiem spalinowym ; do zamkniętej przestrzeni należy wybrać maszynę bateryjną, aby uniknąć spalin. Do sprzątania magazynów wskazane są te drugie, chyba że musisz sprzątać magazyny na zewnątrz, gdzie zasięg pracy i czas może się okazać ważnym elementem. Staranny dobór pozwoli zmaksymalizować czas i zoptymalizować pracę, wykorzystując pełny potencjał zamiatarek.

UZUPEŁNIJ SWÓJ PARK MASZYNOWY O ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY⇒

W niektórych przypadkach możesz użycie profesjonalnego odkurzacza, aby uzyskać optymalny efekt czyszczenia ; na przykład, w miejscach gromadzenia się zanieczyszczeń  w rogach, pod regałami lub na regałach. 
Profesjonalny odkurzacz to wszechstronne urządzenie , które przyda się w wielu sytuacjach: w warsztacie, biurze, sklepie, a nie tylko przy sprzątaniu magazynu.

Posiadanie profesjonalnych maszyn czyszczących oznacza bycie zawsze gotowym do przywrócenia czystości w sytuacjach awaryjnych bez konieczności polegania na zewnętrznych dostawcach, oznacza że otoczenie w którym pracujesz jest zawsze czyste, zdrowe, bezpieczne.

Posiadanie tego typu maszyn przez firmę (odkurzacze, szorowarki do podłóg i profesjonalne zamiatarki) to doskonała inwestycja długoterminowa , zarówno ekonomiczna, jak i produkcyjna.

 zródło: lavorpro, mctt

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl